توجه : کلیه اصول آنلاین مهارت بر پایه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده میباشد و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است درصورتی که قوانین در آینده تغیراتی داشته باشند در همین صفحه منتشر و بروزرسانی می شود و شما توافق میکنید که استفاده مستر شما از سایت به معنی پذیرش هر گونه تغییر است.

قوانین عمومی

1.تمامی محصولات به صورت آنلاین ثبت سفارش شده و به صورت فایل برای مشتری قابل دریافت است پس فعلا محصول فیزیکی برای کاربر ارسال نمی شود.

2.تمام محصولاتی که شما خریداری میکنید فقط و فقط مخصوص شما و خانواده درجه یک (پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند)شماست و هرگونه کپی برداری و انتشار غیرقانونی و از از نظر شرعی حرام میباشد.

3.ایمیل و تلفن هایی که کاربر در سایت ثبت میکند تنها ایمیل و تلفن های مورد تایید کاربر است و تمام مکاتبات از طریق آنها صورت میگیرد.

4.درهر صورتی اگر پس از خرید کاربر به محصول خریداری شده دسترسی نداشته باشد میتواند از قسمت پشتیبانی برای حل مشکل اقدام نماید.

5.کلیه نطرات کاربران پس از تایید سایت قابل رویت برای عموم میباشد میباشد .

6.وبسایت ما برای سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران آنلاین مهارت نهایت تلاش خود را انجام میدهد .شما میتوانید با کلیک روی اینجا این صفحه را مشاهده کنید.

 

فهرست